Pay Per Click Management

Google AdWords reklaam

Maksumus alates 70 € kuus .Pay Per Click omab kohest efekti ja annab Teie kaubamärgile palju suurema hõlmamise ja mõju lehekülje esimesel mõjutamisel peamistes otsingusüsteemides.

Adwords reklaam

Meie kampaania strateegiad on mõeldud meie klientide vajaduste ja nende turu seisundi rahuldamiseks. Meie võimaldame Pay Per Click uuemaid teenuseid, mis sisaldavad endas: Tasulisi otsingukuulutusi, videoreklaami, andmekandja reklaami, kontekstireklaami, uuesti turundamise ja sotsiaalset reklaami.

Reklaam otsimootoris

Me võimaldame tulemusi, mis aitavad meie kliente nende ärieesmärkide saavutamisel. Me haldame meie klientide kontosid iga päev ja kontrollime hinnamäärasid ja eelarveid, et garanteerida ROI suurenemist.

Meie silmapaistvaid tulemusi on tingitud meie keeruline ja individuaalset lähenemist, mis sisaldab üksikasjalikku ülevaadet meie kliendi äri ja püüdlusi Pay Per Click reklaami, samuti ülevaade võimalustest featuring prioriteediks nimekirja soovitatav tegevus.

Tasuline Otsingureklaam

Saa ROI meie otsingu kontekstireklaami arvel. Kulutage raha mõistusega ja kasutades enim sihipärast ja majanduslikult tõhusat reklaamivormi.

PPC Uuesti turundamine

Muutke oma kallid "potentsiaalsed kliendid" "lojaalseteks klientideks ". Meie professionaalide meeskond aitab Teil korduvalt kaasata kasutajaid, kes väljendasid huvitatust strateegia väljatöötamise teel, mis vastab kõikidele Teie vajadustele.

Sotsiaalne reklaam

On vajadus tõsta informeeritust Teie kaubamärgi, toote või teenuste kohta? Meie töötame välja sotsiaalse reklaami strateegia, mis on suunatud võtmenäitajate tõhususe ja Teie eesmärkide saavutamisele.

Näita Reklaam

Me pakume individuaalset strateegiat, parendame Teie kaubamärgi esitlust ja Teie toote konversiooni. Meie saadame Teie reklaamikampaaniat kogu koostöö perioodi vältel.

Videoreklaam

Meie oleme internetireklaami eksperdid. Meie meeskond on valmis aitama Teil saada konkurentsi eelise videoreklaami loomise teel, mis suurendab Teie kaubamärgi olemasolu.

Reklaam internetis

Meil on piisavalt kogemust, et luua tituleeritud kampaaniaid Google AdWords’is, Bing’is, Facebook’is, LinkedIn’is, Twitter’is и YouTube’s.

420

PPC Management Provided

213

Paid Search Advertising

17

Video Advertising Projects

141

Display Advertising Campaign

98

Successful PPC Remarketings

315

Social Advertising Projects

Rääkige meile oma projektist

Lubage aidata Teil luua teie äri Internetis.

Võtke meiega ühendust täna ja saate oma investeeringute maksimaalse tagastuse.

Arvamused