Mobile Marketing Services

Mobiilne Turundus

Uued kanalid ja platvormid ilmuvad igapäevaselt ning mobiilne turundus võtab vastu tugevaid tarbijaliide ja sihtliide.

Reklaamibanner

Nutitelefonide kasutajate arv pidevalt kasvab, ja see vägagi ületab arvuti kasutajate arvu, selletõttu selle kanali auditooriumi saavutamise võimalust ei tasu eirata. Mobiilne turundus loob tugevamat muljet kasutajatel, kes väljuvad standardse reklaamibanneri raamest, mida võib lihtsalt mitte märgata mobiiltelefoni ekraanil, mis annab suure võimaluse saavutada sihtauditooriumit igal ajal ja igas kohas.

Optimeerimine

Mobiilne turundus pakub laias spektris võimalusi koostööks kasutajatega enam isiklikumal tasemel. Täna me saame pöörduda palju konkreetsema auditooriumi poole sõltuvalt mitte ainult vanusest, soost ja kohast, vaid ka huvidest ning ka teistest faktoritest, mis annavad võimaluse saavutada konkreetset sihtsegmenti, teatud auditooriumi profiili raames.

Meie rakendusteenused on spetsiaalselt välja töötatud Teie individuaalsete vajaduste rahuldamiseks. Professionaalse meeskonna juhtiva mobiilse turundusena me võime hallata kogu Teie mobiilset kampaaniat visandite, auditooriumi profileerimise, kampaania projekteerimise ja väljatöötamise eest, kuni tarne ja aruandluseni.

41%

Sihitud reklaam internetis

21%

Sisuturundus

+80k

Veebidisain

180k

E pood

Seo

Me pakume tellimusel tehtud Teie mobiilse turunduse strateegia analüüsi, mis on spetsiaalselt välja töötatud ärivajaduste rahuldamiseks. Ärge laske käest suuri ärivõimalusi – minna üle mobiilsele!

Mobiilne Esiteks Design

Me tagame suur sirvimiskogemus kõigile kasutajatele keskendatud mobiil ja desktop.

Täpseks sihtimiseks

Me teame potentsiaali mobiilne turundus äri edu, mis ongi meie mobiilikampaaniad põhinevad täpne suunamine.

SMS Kampaaniad

Me kasutame kanalite lähenemist, mis ühendab erinevate mobiilne kanaleid, sealhulgas SMS mobiiltelefoni turunduskampaaniad.

Rääkige meile oma projektist

Lubage aidata Teil luua teie äri Internetis.

Võtke meiega ühendust ja me tagame turunduse mobiilse strateegia, mis toob kaasa olulise investeeringute tagastuse.

Arvamused