Web Design Services

Kohaloleku ja auditi online analüüsi kampaania

Edukas, digitaalne strateegia põhineb Teie veebilehe ja Teie äri analüütika õigel seadistusel.

Firma täielik analüüs

Firma täielik analüüs ja audit sisaldab endas Teie veebilehte ja kõiki uurimuskampaaniaid Teie sektorist täpse arusaama saamiseks. See määrab kindlaks ka Teie jooksvad positsioonid Teie turu piires, võrreldes Teie peamiste konkurentidega.

Veebilehe optimeerimine

Üksikasjalik kontroll mõjutab ja kõrvaldab mistahes potentsiaalsed takistused Teie veebilehe tegemiseks ning aitab panna aluse Teie laiaulatuslikele, digitaalturunduse jõupingutustele. Täielik analüüs annab väljatöötamise komplekssoovitusi, turunduse strateegiate sisu ja plaani, mis garanteerib Teie vajaduste ja äriülesannete toetuse. See võimaldab ka meil tuvastada ja määrata kindlaks vastavaid eesmärke ja ülesandeid, mis omavad tähtsat osatähtsust Teie personaliseeritud turundusfirmades.

21

Companies analyzed

12

Market analysis

16

Veebimajutus

10

Interneti kiirustest

13

Event tracking

15

In-page analytics

Effective Web Development Solutions

Заголовок H3

Me töötame tihedalt meie klientidega nende tegevuse Internetis eesmärkide ja ülesannete tuvastamisel. Meie ekspertide meeskond kasutab laias spektris valdkondlikke, kontrollitud vahendeid, ressursse ja meetodeid Teie äri, klientide ja konkurentide täpseks analüüsiks. Meie analüüsi ja auditi lõpus me esitame kõikehõlmava ettekande meie järeldustest, mis sisaldab täpseid ja põhistatud soovitusi puudutavalt edaspidiseid samme, et liikuda edasi.

Tootlikkuse jooksev strateegia

Meie aruannetes esitatud info annab täieliku läbipaistvuse ja tulemusel võib tõsta Teie jooksvat strateegiat, optimeerimise tootlikkust.

Käitumist optimeerivad projektid

Me oleme suutelised tõhusalt planeerima projekte ja optimeerima käitumist ettevõtte tehnoloogia abil. Kõik need on kohandatud, et olla võimalikult tõhusaimad iga meie klientidest äri- ja kommertseesmärkide nõudluste rahuldamiseks.

Effective Web Development Solutions
Заголовок H5

Me pakume reaalset aja analüütikat, analüütika leheküljel, turu analüüs, sisu audit, auditi taotleja, klientide audit, ning mõjude analüüs. Me loome ka «persoonidena», mis on tõhus viis, et mõista kasutaja vajadusi, nagu ka Teie personaalse strateegia prioriteete, iseärasusi ja funktsionaalseid võimalusi edu saavutamiseks. Mõned kasulikest funktsioonidest meie analüütikaprogrammi raames sisaldavad endas: kasutajafiltreid, automatiseeritud ülesandeid, sündmuste jälgimist, visuaalseid lehtreid, seotud konversioone, külastajate voogu, ning palju teisi teenuseid, mis sõltuvad sellest, mida Teie firma nõuab.

Rääkige meile oma projektist

Lubage aidata Teil luua teie äri Internetis.

Saa Teie Internet-turunduse ja brandingu strateegia professionaalne analüüs / audit, arvestades spetsiaalselt Teie vajaduste rahuldamist.

Arvamused