Email Marketing

E maili turundus

Loome kohandatud turunduskampaaniad igas segmendis oma publikule aidata reklaamida tooteid ja teenuseid jõupingutusi, et tõhusalt ja efektiivselt kaasata uusi kliente.

E-posti turundus

Post turustamine on tõhus seoses oma sihtrühmale ja annab teile parima investeeringu. Jõuda oma praeguste ja potentsiaalsete klientide ja hoida neid uuendatakse teie firma uusim tehinguid ja uudised.

Turundus

Müüjad nõus, et email on võti äri, eriti ROI ja arendada pikaajaline kasumlik suhteid. Personaliseeritud, killustunud ja suunatud e-turunduse kampaania on oluline bränditeadlikkust ja tulemusi.

Meie eksperdid kasutavad tööriistu, strateegia rakendamise ja tulemuseks jälgimise, et saavutada parim võimalik brändi kaasamine. Me võime hoolitseda oma täielik e-turunduse strateegia malli disaini jälgimine ja aruandlus.

Parim Email Marketing Strateegia

Meie meeskond areneb parim strateegia meelitada kindlaksmääratud sihtrühmadele ning luua oma andmed vajadustele.

Email Marketing Kampaaniad

Meie meeskond on valmis kavandada, ehitada ja pakkuda talle malli suhelda oma publikule kui ka hallata oma e-turunduse kampaania kaasa dramaatilisi muutusi oma müüki ja kasumlikkust.

E-Mall Design

Meie uuenduslikud disainilahendused ja lahendused on ühilduv ja parandada posti üleandmisega. Meie professionaalsete disainerite tuua oma sõnumi elule ja suurendada oma sihtrühma kaasamine oma brändi.

Järelevalve ja aruandlus

Saate granuleeritud aruandlus põhiaspektid kampaania nagu napsauttivat kaudu oma e-posti saidile, kus nad klõpsatud ja kes ümber.

Otseturundus

Hoolitseme kõike alustades individuaalselt sisu Kuni otsast-lõpuni e-kampaania ja programmeerija juhtimise.

30

Активные компании по электронной почте

99

Шаблон электронного дизайна

18

Пользователи Email Маркетинга

14

Отслеживание и Параметры формирования отчета

Koduleht

Suurendage oma online-kohalolek, valides meie e-turunduse teenuseid. Meie auhinnatud valem ühendab strateegia, rakendamist ja jälgimist.

Rääkige meile oma projektist

Lubage aidata Teil luua teie äri Internetis.

Me projekteerime unikaalse stiili kirju personaliseeritud sisu aitavad teil müüa toodet, edendada põhjus või pakkuda teenust. Toome oma sõnumit massidele.

Arvamused